čtvrtek 28. ledna 2016

Milí drazí, jsme zpátky!

Zdravím naše nejdražší čtenáře i ty, kteří na náš blog náhodou zabloudili. Pro začátek se chci všem moc omluvit, za půlroční pauzu, kterou jsme si s Verr na blogu udělaly. Tento rok byl pro nás hodně průlomový, nejdřív maturita, příjmačky na vysokou, spousta testů, naše historicky první zkouškové období, které je už nyní úspěšně za námi,...Času na čtení bylo opravdu málo, a když už byl, tak jen na studijní literaturu. No, jako bažanti jsme to měli a stále máme dost těžké, ale věřím, že když zatneme pěsti všecko zvládnem.
A tak bychom nyní opět rády přispívaly na blog, psaly recenze na knížky, které uchvátí naše srdce a samozřejmě nebudou chybět ani pravidelné meme nebo příspěvky z naše vysokoškolského života :)Za tak krátkou dobu se toho seběhlo opravdu hrozně moc a naše životy se prakticky změnily od základů. Opravdu bych chtěla všechno sem napsat, ale popisování celého roku 2015 by vydalo na minimálně 200 stránkový román. Minimálně. A tak se pokusím aspoň ve zkratce vyjádřit v gifech, co v naších životech proběhlo nebo zrovna probíhá.

Období po maturitě bylo vážně leháro, člověk si během 4 měsíců volna zvykl na to nicnedělání a znovu do školy se opravdu nechtělo.

Ale studentský život začíná a první týdny jako vysokoškolák si opravdu užívám. Nové město, noví lidé, nové zážitky...
Zdá se, že ani spolužáci nejsou tak marní, a během prvního týdne už mám pár crushů nah

Nesmí chybět samozřejmě párty, akcičky...

Život na koleji rozhodně není jako bydlet doma, hlavní je mít štěstí na dobré spolubydlící, ale najdou se i vyjímky, že ano


Člověk se skoro někdy bojí vejít na patro, co děsivého tam objeví


Jenže pak začíná realita a najednou už to není jako na střední...škola do večera, k tomu ty zdlouhavé extranudné přednášky...


Po sladkém čase Vánoc nastává krize, začíná zkouškové a pohled na haldu papírů a sešitů, které se musíme naučit je..no znepokojující

Když nastane taková chvíle, vždycky si vzpomenu na hláška Homera Simpsona: "Marge uvař kotel kafe, vypij ho a začni dělat burgery. Tohle bude dlouhá noc."

Těžká, moc těžká doba...člověk skoro zapomíná, že musí jíst, spát..tak se obojí snaží sfouknout najednou


Ale ten pocit po každé úspěšné zkoušce...k nezaplacení.

Nyní máme konečně pár týdnů zaslouženého volna a plánem č.1 je hlavně relaxovat a číst! :) Pevně doufám, že jsme za ten půlrok neztratily všechny své oblíbené čtenáře a budu moc ráda, když na náš blog zavítá samozřejmě také spousta nových čtenářů :)


Žádné komentáře:

Okomentovat