neděle 12. ledna 2014

Posuď knihu podle obalu (5)Tohle meme vymyslela Siky. Úkolem je vždy v neděli zveřejnit obálku libovolně vybrané knihy, její anotaci a můj názor.
 
 
Název: Rudá jako rubín
Autor: Kirstin Gier
Anotace:
 
Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.
 
Můj názor:
 
Tuto knihu jsem už četla, takže se v nejbližší době můžete dočkat recenze. Ale teď už k meme. Všude jsem četla, jak se všem tato obálka líbí. Mě ale tato obálka nijak neuchvátila a řekla bych, že obsah je tedy mnohem lepší.  Jedním z důvodů, proč se mi ta obálka nelíbí je i to, že nesnáším růžovou. Navíc rudá je přece červená, tak proč je ta obálka růžová? Dalším důvodem je to, že se mi zdá ten obal trochu přeplácaný. Pravděpodobně bych našla i další důvody, proč se mi nelíbí, ale vzhledem k tomu, že se všem ten obal tak líbí, tak vám ho nebudu znechucovat a raději s tím skončím. A pokud jste knížku ještě nečetli, nedejte na obal a klidně si ji přečtěte. Obsah se mi zdá mnohem lepší :) 

 
 
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat