neděle 13. dubna 2014

Posuď knihu podle obalu (10)Tohle meme vymyslela Siky. Úkolem je vždy v neděli zveřejnit obálku libovolně vybrané knihy, její anotaci a můj názor.


Název: The last song ( Poslední píseň)
Autor: Nicholas Sparks
Anotace: 

Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí odjet na letní prázdniny za svým otcem do ospalého městečka u moře. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou nebýt jejího násilnického kluka Marcuse, a potká pohledného Willa. Ronnie ho považuje za hloupého frajírka, ale brzy bude muset svůj názor změnit. Ostatně o těchhle prázdninách na ni čeká krom velké první lásky i mnohem větší a osudovější překvapení. Na konci léta bude Ronnie dospělejší, moudřejší, o trochu smutnější a – zamilovaná.

Můj názor:
Tato kniha mě zaujala na první pohled nejen svou úžasnou obálkou, ale také anotací. A protože se v naší maličké knihovně tato kniha bohužel nevyskytuje, rozhodla jsem se na nic nečekat a podívala jsem se na film, který mě naprosto
dojal a zaujal. Film je úžasný a já věřím, že kniha bude taky skvělá. Tuto knihu mám v plánu přečíst co nejdříve, takže recenze na sebe nenechá dlouho čekat... :-)Žádné komentáře:

Okomentovat